facebook youtube
Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Tak

Cieszę się, że jesteś! Rozgość się i zapoznaj się z ofertą szkoleń on-line.

To, co sobie chwalą uczestnicy moich szkoleń, to indywidualne podejście do każdego uczestnika, cierpliwość, zrozumiały język, prosty przekaz i praktyczne ćwiczenia dostosowane do specyfiki danego działu.

Opinie uczestników możesz poczytać w komentarzu do postu na Facebooku tutaj: https://bit.ly/3cGl60yCzas trwania każdego szkolenia dwudniowego to 9 godzin zegarowych, ale harmonogram szkolenia jest ustalany indywidualnie z uczestnikami. Możemy uczyć się np. 2 dni po 4,5 godziny albo 3 dni po 3 godziny.

Dodatkowo dostajesz dostęp do tego samego kursu e-learningowego. Dzięki czemu możesz powtarzać przerobiony materiał w dowolnym czasie i dowolnym tempie. Kurs składa się z zestawu zadań do wykonania, zestawu tych samych zadań z gotowymi rozwiązaniami, zestawu filmów, na których pokazuję, jak rozwiązać dane zadanie. Do kursu sukcesywnie dodawane są nowe zadania i filmy bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Szczegółową informację o tym, czego nauczysz się w czasie szkolenia znajdziesz w opisie konkretnego szkolenia – wystarczy kliknąć w nazwę szkolenia.

Zapraszam serdecznie!

Wymogi techniczne:
Szkolenie on-line realizowane jest przez platformę Zoom Meeting lub Ms Teams
Kurs można oglądać na komputerach w przeglądarkach: Edge 17 lub wyższy, Firefox 61 lub wyższy, Chrome 68 lub wyższy, Safari 11 lub wyższy, Opera 52 lub wyższy

Uwaga: kurs dostępny będzie do czasu istnienia strony danutawoznica.pl, nie krócej jednak niż przez rok od daty udostępnienia zakupionego kursu.