facebook youtube
Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Tak

Ankieta

Teraz zdecyduj, od jakiego poziomu nauki zaczynasz: od samego początku czy podstawy masz już opanowane i przejdziesz do poziomu średniego.

Podstawy to ankieta dla osób, które zaczynają pracę z Excelem lub pracują z nim tylko w jakimś wąskim zakresie lub takich, które chcą usystematyzować swoją wiedzę.

Średni to ankieta dla osób, które opanowały formatowanie danych, formatowanie warunkowe, sortowanie, filtrowanie, drukowanie, kopiowanie wklejanie, wykresy, tabele, funkcje SUMA, SUMA.JEŻELI, SUMA.WARUNKÓW, MIN, MAX, ŚREDNIA, MEDIANA, SUMY.CZĘŚCIOWE, dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, wyliczanie procentów, adresowanie względne i bezwzględne (to z dolarami), usuwanie duplikatów, dzielenie na kolumny, grupowanie danych, blokowanie okienek.

Wybierz poziom
Podstawowy Średni