facebook youtube
Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Tak

Cieszę się, że jesteś! Rozgość się i zapoznaj się z ofertą kursów e-learningowych.

To, co sobie chwalą użytkownicy moich kursów, to zrozumiały język, prosty przekaz i praktyczne ćwiczenia dostosowane do specyfiki danego działu.

Opinie uczestników możesz poczytać w komentarzu do postu na Facebooku tutaj: https://bit.ly/3cGl60yKażdy kurs składa się z zestawu zadań do wykonania, zestawu tych samych zadań z gotowymi rozwiązaniami, zestawu filmów, na których pokazuję, jak rozwiązać dane zadanie. Do kursu sukcesywnie dodawane są nowe zadania i filmy bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Zaletą kursy jest to, że możesz uczyć się w dowolnym czasie i dowolnym tempie. Masz też możliwość powtarzania przerabianego materiału.

Szczegółową informację o tym, czego nauczysz się w czasie kursu znajdziesz w opisie konkretnego kursu – wystarczy kliknąć w nazwę kursu.

Ale jeśli wolisz kontakt bezpośredni z trenerem, to zapraszam Cię na szkolenie on-line – w zakładce obok.

Zapraszam serdecznie!

Wymogi techniczne do oglądania kursu:
Kurs można oglądać na komputerach w przeglądarkach: Edge 17 lub wyższy, Firefox 61 lub wyższy, Chrome 68 lub wyższy, Safari 11 lub wyższy, Opera 52 lub wyższy

Uwaga: kurs dostępny będzie do czasu istnienia strony danutawoznica.pl, nie krócej jednak niż przez rok od daty udostępnienia zakupionego kursu.